понеділок, 1 квітня 2013 р.

Гра "Три запитання"

   Ну що ж, поки я хворіла і трохи закинула блог, на мене вже зачекались не три а цілих дев'ять запитань! Щоб не встановити рекорд по цій кількості і нарешті передати естафету далі, я з задоволенням берусь сьогодні за відповіді :).

Отже, першою в цю гру мене запросила Оля, блог Cozy Corner . Ось її запитання і мої відповіді:
1. У всіх буває "криза жанру" :). Що ви робите тоді? Де шукаєте натхнення? Що Вас надихає щодня?
Є таке ;). В ці моменти не заставляю себе і не намагаюсь наздогнати натхнення. Я просто переключаюсь на щось не рукодільне, наприклад на кулінарію (обожнюю готувати). Мені часом навіть потрібна така пауза, аби потім з новими силами і бажанням взятись за щось нове або давно заплановане. А натхнення можна почерпнути і від спілкування з рідними, друзями,  і від прогулянки лісом чи парком  і звичайно від перегляду блогів та інших ресурсів талановитих рукодільниць.
2. Хто Вас познайомив з блогами? Хто надихнув розпочати власний?
Знайомство з блогами якось відбулось саме по собі. Гуляючи просторами інтернету не раз натрапляла на той чи інший цікавий блог (я "пропадала" в них годинами). Навіть папку з скопійованими фото для натхнення створила. Потім  намагалась повторювати деякі роботи, потім почала придумувати щось своє, поділилась цим всім з Таньою , власне її фраза "Вам точно нужно начать вести свой блог! "  і стала визначальною, за що я дууууже вдячна :).
3. Як Ви уявляєте собі свій ідеальний день рукодільниці? Чи часто він у вас буває або що заважає йому бути таким?
Це коли є натхнення, є час  і вдома є всі необхідні матеріали для реалізації задуманого.  Часто такого не буває, на жаль. Спрацьовують різні відволікаючі фактори. Але я ціную такі дні, коли все складається для того аби "з головою" поринути в творчий процес.

Наступною питання мені передала Таня, блог Стрекоза.
1. В какое время суток Вам нравится заниматься рукоделием?
Напевно все-таки в першій половині дня. Я намагаюсь не напружувати очі ввечері, і стараюсь шити-вишивати при денному освітленні. А у вечірній час можна в інтернеті посидіти, по блогах прогулятись...
2. Как Вам больше всего нравится оформлять вышитые работы?
Думаю моя відповідь очевидна :). Хоча все залежить від самого дизайну і задУмки. Є такі вишивки, що найкраще виглядають в рамці і з паспату, а є такі, що пасуватимуть лише косметичці, наприклад. Я прихильник практичного застосування вишивки.
3. Почему вы создали свой рукодельный блог?
Я скажу так: Мій блог - це мрія, що здійснилась, це частинка мого життя і його створення - черговий крок до самореалізації і досягнення нових цілей.

І Оленка - Домик Бубика передала мені ось такі три цікавих запитання:
1. Есть ли в Вашем творческом багаже работа или работы, которыми Вы гордитесь?
Якщо не скромно, то - так, безумовно :). Поясню чому - я зараз в процесі навчання і пізнання багато чого нового (я вчусь шити, вчусь фотографувати, намагаюсь піднімати планку якості і складності виконання). Тому, коли задумана ідея вдається так як я її уявляла, а ще коли мене "засипають" похвалами і компліментами, то почуття гордості за своє творіння (хай це навіть лише сердечко) неодмінно виникає :). І так, щоб не голослівно - одна з робіт, якою пишаюся є сердечко , яке робила на конкурс Каті Лукащук. 
2. Как Вы относитесь к критике? Только честно, хорошо:)
Чесно - я досить болісно сприймаю критику. Вона мене абсолютно не стимулює. Це не означає, що я на неї не заслуговую, але мені все-таки ближчий метод "пряника" :). 
3. Есть ли фактор или факторы, сдерживащие Ваше творчество в плоскости  "Хобби" и, мешающие перевести его в плоскость профессиональной деятельности, приносящей не только удовольствие, но и стабильный доход?
Думаю спочатку має бути виважене рішення про такий перехід. Те, чим займаюсь я на даний момент в площині "хоббі" мабуть стабільного і високого доходу дати не зможе. Але я думаю над цим питанням і дуже хочу щоб в майбутньому робота приносила і задоволення і гідну оплату :).

Я б хотіла передати три наступні запитання Ірі, блог "Мой мир вышивки и не только", Олі, блог "Мрії на мансарді" та Олені, блог "Handemade by Helen". Мені буде приємно, якщо ви знайдете час та напишете відповіді :).

1. Які основні теми в рукоділлі (наприклад, морська, дитяча, новорічна і т.д) Вам найближчі і чому?
2. Чи часто даруєте свої роботи рідним і друзям?
3. Чи багато часу присвячуєте веденню блогу?  Яку роль він відіграє у Вашій творчості?21 коментар:

 1. Наташа, интересно было почитать твои ответы и поближе тебя узнать:) Сердечко твое помню - голосовала за него на конкурсе у Кати, оно волшебное:)

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже приємно познайомитись ближче з тобою. І я рада, що приблизно такими твої відповіді і уявляла

  ВідповістиВидалити
 3. Наталю, було цікаво і приємно читати:) Приєднуюсь до коментаря Шпильки: я десь такі відповіді і уявляла:)
  Нехай збудеться все задумане!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Цікаво і приємно прочитати твої відповіді.. Ох незнаю чи хтось схоче покритикувати твоє творіння. Я так це точно ні, я балдію від твоєї творчості. Здається мені, що саме в твоїх роботах так багато прекрасного і море натхнення.

  ВідповістиВидалити
 5. Дуже цікаво було прочитати твої відповіді:) І спасибі тобі за передачу естафети- скоро я встановлю рекорд цих питань- назбиралось також уже 9, а я все мовчу, як партизан і не відповідаю:)

  ВідповістиВидалити
 6. Відповіді
  1. Дякую, дівчата! Мені приємно, що вас зацікавили мої відповіді і я підтвердила деякі ваші очікування :)

   Видалити
 7. Наташа, приветствую! Я сегодня на русском буду излагать свои мысли, появившиеся в результате твоих ответов. но, сначала не об этом. Во-первых, я очень рада твоему выздоровлению и желаю тебе и твоей семье на будущее исключительного здоровья! Во-вторых, спасибо тебе за ответы на вопросы и участие в игре. Было очень интересно почитать твои ответы, сравнить их со своими, покивать с тобой в знак согласия, обрадоваться нашей общей любви к кулинарии и тому факту, что ты нашла мои вопросы интересными:) Ну, а теперь, о том, что заставило меня нахмурить бровки и быстро начать печатать тебе ответ -
  Наташа, это третий мой вопрос, вернее твой ответ.
  Мне очень хочется, и я тебе этого желаю от всего моего щедрого сердца, чтобы ты поверила в свои сила и в то, что твои, конкретно твои, работы могут быть востребованными на рынке аксессуаров и декора для дома. Ты создаёшь уникальные работы! Я не льщу тебе, а говорю правду, под которой подписываются каждый раз твои коллеги-рукодельницы, оставляя комментарии к твоим постам.
  Я являюсь счастливой обладательницей твоей работы. Я знаю какие они на самом деле и знаю, что фото не обманывают - в реальности работы также хороши и даже лучше.
  Да, можно попытаться создать подобную твоим работам вещицу и со словами "Не хуже чем у Наташи" любоваться своим творением. Это всё равно что купить подделку работы Гапчинской и говорить самому себе "а не хуже, чем оригинал" и радоваться в какой-то степени съэкономленным деньгам. Так поступают многие и это их право.
  Но есть и другая категория людей, которые понимают и осознают, что руку мастера не подделать, как и его авторский почерк, настроение и настрой вложенный в конкретную работу. Я из таких людей. Я думаю, что таких людей есть немало. Твои работы несут любовь, ею пронизана каждый стежок, каждый шовчик, а это не подделать и не заменить!
  Я обожаю твои работы и скажу честно, что есть одна работа, которая у меня стоит перед глазами, а иногда и сниться по ночам:) без шуток! Уверена, что у каждого такая найдётся. Поэтому я хочу пожелать тебе, чтобы ты поверила в свои силы, в значимость твоих работ и перевела твоё сердечковое творчество из плоскости "хобби" в плоскость "любимой работы, приносящей стабильный доход идарящей окружающим радость"!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Полностью присоединяюсь по поводу уникальность твоих, Наташа, работ! А тебе уже и торговый знак придумывать не нужно: настолько тесно твоё творчество ассоциируется с сердечком, что можно назвать это "фирмА" :)

   Видалити
  2. Дівчата, я дуже вдячна вам за таку підтримку і натхнення! Дійсно, я трохи замало вірю в свої можливості (це наразі основна перешкода на творчому шляху). Але я роблю все, аби змінити це відношення в кращу сторону. Неабияку роль в цьому відіграють ваші коментарі і душевні слова! Дякую величезне за них!!!

   Видалити
 8. Наташенька, с удовольствием почитала твои ответы, спасибо! И да, я подписываюсь под словами Леночки Бубик!))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Женечка, для меня это очень важно и ценно!

   Видалити
 9. Дякую за відповіді. Було цікаво ближче познайомитись. А ваші сердечка колись і мене привели з Гугла у блог, ось тут я і прописалась.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Оксана! Цікаво, що і мої роботи когось "прописують" в блогері - це дуууже приємно :)

   Видалити
 10. Спасибо за ответы, Наташа! Интересно было узнать тебя поближе!

  ВідповістиВидалити
 11. Наташа, спасибо за ответы. Мне было интересно поближе познакомиться с тобой.
  И комментарий Лены (Бубик) впечатлил! )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо Таня! Да, и меня слова Лены заставили серьезно задуматься.

   Видалити